Voer een zoekterm in en druk op 'enter':
Voetbalvereniging Sleeuwijk
Postadres: Postbus 27 - 4254 ZG - Sleeuwijk

Standen van ploegen.

Voor de standen, programma's en uitslagen maakt Roefnet gebruik van een database. Selecteer de ploeg waarvan je de gegevens wil weten en klik daarna op Ok. De gegevens komen dan vanzelf in beeld. Enkel ploegen waarvan de gegevens bijgehouden worden kan je op deze pagina vinden.

Selecteer een ploeg    

Sleeuwijk 3

Stand

Club Gesp. W G V Punt. + -
Woudrichem 2770021446
Sleeuwijk 37511162613
TSVV Merlijn 28413132519
Bavel 27403121921
Boeimeer 46321111611
The Gunners 27313102019
Olympia'60 27313101525
VOAB 3730491715
RFC 2720562226
Willem II 3820661626
WSC 3700701150



Hoofdsponsoren




Jeugdsponsoren


Business Club


Kledingsponsor


Sponsor


Website-sponsor



Sponsorkliks


SponsorKliks, gratis sponsoren!
 
© 2001-2019 VV Sleeuwijk

Colofon
Hosting: General Group

Realisatie: P.W. Hermus
twitter.com/vvsleeuwijk
youtube.com/vvsleeuwijk
facebook.com/vvsleeuwijk