terug

Hoofdsponsoren



Jeugdsponsor

Businessclub


Kledingsponsor


Sponsor

Website sponsor


Sponsorkliks


Indeling voorjaarscompetitie pupillen

Sleeuwijk JO13-1 (1e klas): Pelikaan JO13-1, Kozakken Boys JO13-1, GJS JO13-1, LRC JO13-1, IFC JO13-1, Dubbeldam JO13-1, De Alblas JO13-1, SVW JO13-1, VVAC JO13-1, SteDoCo JO13-1G en Nieuw Lekkerland JO13-1.

Sleeuwijk JO13-2 (3e klas): ASWH JO13-5, VVGZ JO13-3, Kozakken Boys JO13-2, GJS JO13-2, Hardinxveld JO13-2, Unitas JO13-2, Heukelum JO13-1, Ameide JO13-1G, VVAC JO13-2, Sliedrecht JO13-3 en Schelluinen JO13-1.

Sleeuwijk JO12-1 (4e klas): Sliedrecht JO12-1, De Alblas JO12-3, Groote Lindt JO12-2, Unitas JO12-2, VVAC JO12-1, Oranje Wit JO12-6, Alblasserdam JO12-2, Drechtstreek JO12-4, Peursum JO12-1 en SVW JO12-3.

Sleeuwijk JO11-1 (2e klas): GJS JO11-2, LRC JO11-1, Peursum JO11-1, Lekvogels JO11-1, HSSC'61 JO11-1, Altena JO11-1, VVAC JO11-2, Groot-Ammers JO11-2, Almkerk JO11-1, BZS JO11-1 en Leerdam Sp.'55 JO11-1.

Sleeuwijk JO11-2 (5e klas): GJS JO11-4, Hardinxveld JO11-5, SV Meerkerk JO11-2, SC Everstein JO11-1G, Unitas JO11-3, Be Ready JO11-3G, SV Noordeloos JO11-1, De Alblas JO11-3G, VVAC JO11-4,
Sliedrecht JO11-5 en Ameide JO11-3M.

Sleeuwijk JO10-1 (2e klas): Woudrichem JO10-1, DESK JO10-1, SV Reeshof JO10-2, Olympia'60 JO10-2,  Oosterhout JO10-1, SC 't Zand JO10-3, NEO'25 JO10-1, GDC JO10-1, Altena JO10-1, TSC JO10-2 en Waspik JO10-1.

Sleeuwijk JO10-2 (4e klas): Vuren JO10-1, GJS JO10-4G, LRC JO10-3, Schelluinen JO10-1, Peursum JO10-1G, Unitas JO10-4, SVW JO10-2, BZC'14 JO10-1, Groot-Ammers JO10-2, Arkel JO10-2 en Woudrichem JO10-3.

Sleeuwijk JO9-1 (3e klas): JEKA JO9-3G, JEKA JO9-4G, GJS JO9-3, Peursum JO9-1, Hardinxveld JO9-2, GDC JO9-1, Altena JO9-1, Oosterhout JO9-2G, SCO JO9-1, TSC JO9-3 en GRC-14 JO9-1.

Sleeuwijk JO9-2 (4e klas): Asperen JO9-2G, Kozakken Boys JO9-2, SVS'65 JO9-1G, Arkel JO9-2G, GJS JO9-4, Peursum JO9-2, SV Meerkerk JO9-2, Unitas JO9-3, Heukelum JO9-1, VVAC JO9-2 en Almkerk JO9-1.

Sleeuwijk JO8-1 (4e klas): Altena JO8-1, Achilles Veen JO8-1, Dussense Boys JO8-1G, Wilhelmina'26 JO8-1, GRC-14 JO8-1, HHC'09 JO8-1, RFC JO8-2G, Almkerk JO8-1G, Roda Boys/Bom. JO8-1, GDC JO8-3 en Woudrichem JO8-3.

Sleeuwijk JO7-1 (1e klas): GRC-14 JO7-1, Almkerk JO7-1G, Almkerk JO7-2, Be Ready JO7-1, Be Ready JO7-2, GDC JO7-1, RFC JO7-1, Woudrichem JO7-2, BZC'14 JO7-1, SCO JO7-2 en Kozakken Boys JO7-3.

Sleeuwijk JO7-2+Sleeuwijk JO7-3 (1e klas): Drechtstreek JO7-3, Kozakken Boys JO7-1, Peursum JO7-1G, Hardinxveld JO7-2, Groot-Ammers JO7-1, Schelluinen JO7-1, Peursum JO7-2, SV Meerkerk JO7-2, VVAC JO7-1 en Ameide JO7-1.


Wedstrijd nieuws, geplaatst door dick konings op 10 januari 2020


Overige nieuwsberichten

Banner United Selections
© 2001-2020 VV Sleeuwijk

Colofon

Privacyverklaring
twitter.com/vvsleeuwijk
youtube.com/vvsleeuwijk
facebook.com/vvsleeuwijk