Voer een zoekterm in en druk op 'enter':
Voetbalvereniging Sleeuwijk
Postadres: Postbus 27 - 4254 ZG - Sleeuwijk

(beker)indeling pupillen

Sleeuwijk JO13-1 (1e klas), Pelikaan JO13-1, Drechtstreek JO13-1, Hardinxveld JO13-1, IFC JO13-1, Oranje Wit JO13-2, De Alblas JO13-1, Heerjansdam JO13-1, EBOH JO13-1 en Groote Lindt JO13-1.
beker Sleeuwijk JO13-1: RKTVC JO13-1, Theole JO13-2, BZS JO13-1.

Sleeuwijk JO13-2 (4e klas), Kozakken Boys JO13-3, JEKA JO13-7, Arkel JO13-1, Peursum JO13-2, Be Ready JO13-1, GDC JO13-1, Streefkerk JO13-1, Ameide JO13-1, RFC JO13-3, Unitas JO13-4 en SJO/BZC'14 JO13-1.
beker Sleeuwijk JO13-2: Buren JO13-1, Peursum JO13-1, RKTVC JO13-2.

Sleeuwijk JO12-1 (2e klas), LRC JO12-1, SteDoCo JO12-1, GJS JO12-1, Ameide JO12-1, Alblasserdam JO12-1, RKTVC JO12-1, GVV'63 JO12-1G, TEC JO12-1, Unitas JO12-2 en Sliedrecht JO12-2.
beker Sleeuwijk JO12-1: Dussense Boys JO12-1G, Be Ready JO12-1, Almkerk JO12-1G.

Sleeuwijk JO11-1 (1e klas), RKDVC JO11-1, Baardwijk JO11-1, GJS JO10-2, RWB JO11-1, Unitas JO11-1, SV Capelle JO11-1, Terheijden JO11-1 en RFC JO11-1.
beker Sleeuwijk JO11-1: Drechtstreek JO11-1, LRC JO11-1, Alblasserdam JO11-1.

Sleeuwijk JO11-2 (4e klas), Kozakken Boys JO11-4, Arkel JO11-2, GJS JO11-4, Peursum JO11-2, Hardinxveld JO11-4, Unitas JO11-3, Be Ready JO11-2, VVAC JO11-3, Sliedrecht JO11-5 en SteDoCo JO11-3.
beker Sleeuwijk JO11-2: Dongen JO11-4, Olympia'60 JO11-2, DVVC JO11-1G.

Sleeuwijk JO10-1 (1e klas), Bavel JO10-1, De Alblas JO10-1, GJS JO10-1, DIA JO10-1, GRC-14 JO10-1, Oosterhout JO10-1, Unitas JO10-1, RFC JO10-1, SCO JO10-1 en Groot-Ammers JO10-1.
beker Sleeuwijk JO10-1: FC Engelen JO10-1, GJS JO10-1, Unitas JO10-1.

Sleeuwijk JO10-2 (3e klas), Asperen JO10-1, GJS JO10-3, LRC JO10-3, Sparta'30 JO10-1, Unitas JO10-3, SVW JO10-1, SJO/BZC'14 JO10-2, GDC JO10-2, Achilles Veen JO10-1, Ameide JO10-2 en Groot-Ammers JO10-3.
beker Sleeuwijk JO10-2: GJS JO10-3, Schelluinen JO10-1G, RFC JO10-3.

Sleeuwijk JO9-1 (2e klas), Groen Wit JO9-2, JEKA JO9-5G, GJS JO9-2, Peursum JO9-1, Boeimeer JO9-2, Altena JO9-1, Beek Vooruit JO9-2, Baronie JO9-2, SCO JO9-1, DIA JO9-2 en Terheijden JO9-1.
beker Sleeuwijk JO9-1: GJS JO9-1, Unitas JO9-2, Altena JO9-1.

Sleeuwijk JO9-2 (4e klas), ASWH JO9-5, Asperen JO9-3, GJS JO9-3, Hardinxveld JO9-3, Unitas JO9-4, HSSC'61 JO9-1, Theole JO9-2, Sliedrecht JO9-4, SteDoCo JO9-3 en Vuren JO9-1.
beker Sleeuwijk JO9-2: GJS JO9-3, Woudrichem JO9-1, Sliedrecht JO9-2.

Sleeuwijk JO8-1 (1e klas), Rijsoord JO8-1, De Alblas JO8-1, VVGZ JO8-1, Oranje Wit JO8-2, Dubbeldam JO8-1, ASWH JO8-2, Hardinxveld JO8-1 en Seolto JO8-1.
beker Sleeuwijk JO8-1: WSC JO8-1, DESK JO8-1, GDC JO8-1.

Sleeuwijk JO8-2 (4e klas), Altena JO8-2, SVW JO8-1, Woudrichem JO8-2, Be Ready JO8-1, HHC'09 JO8-1, Ameide JO8-3, Arkel JO8-1, RFC JO8-3, NOAD'32 JO8-1, Almkerk JO8-1G en  Roda Boys/Bom. JO8-1.
beker Sleeuwijk JO8-2: RKTVC JO8-2, MVV'58 JO8-2, SCZ JO8-1.


Algemeen nieuws, geplaatst door dick konings op 13 juli 2018

Delen:        





Hoofdsponsoren




Jeugdsponsoren


Kledingsponsor


Sponsor


Website-sponsor



 
© 2001-2018 VV Sleeuwijk

Colofon
Hosting: General Group

Realisatie: P.W. Hermus
twitter.com/vvsleeuwijk
youtube.com/vvsleeuwijk
facebook.com/vvsleeuwijk