Voer een zoekterm in en druk op 'enter':
Voetbalvereniging Sleeuwijk
Postadres: Postbus 27 - 4254 ZG - Sleeuwijk

Programma




Programma

zaterdag 18 augustus 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
internationaal toernooi - JO12 (8x8) 10.00-17.00 deelname Slw JO13-1

maandag 20 augustus 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk JO19-1 - Drechtstreek JO19-1 20.00 ?

zaterdag 25 augustus 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Herovina 1 - Sleeuwijk 1 14.30 nvt
Sleeuwijk 2 - LRC 4 15.00 ?
Sleeuwijk JO19-1 - Roosendaal JO19-1 13.00 ?
Sleeuwijk JO19-2 - Hardinxveld JO19-2 11.30 ?
Sleeuwijk JO17-1 - toernooi bij Hardinxveld 13.00? nvt
Sleeuwijk JO15-1 - toernooi bij Hardinxveld 13.00? nvt
Sleeuwijk JO15-2 - Hardinxveld JO15-3 11.30 ?
Sleeuwijk JO13-1 - toernooi bij Hardinxveld 09.00? nvt
Sleeuwijk JO13-2 - Hardinxveld JO13-2 10.00 ?
Sleeuwijk JO12-1 - toernooi bij Hardinxveld 09.00? nvt
Sleeuwijk JO11-1 - toernooi bij Hardinxveld 09.00? nvt
Sleeuwijk JO11-2 - Hardinxveld JO11-3 10.00 ?
Sleeuwijk JO10-1 - toernooi bij Hardinxveld 09.00? nvt
Sleeuwijk JO10-2 - Hardinxveld JO10-2 08.30 ?
Sleeuwijk JO9-1 - toernooi bij Hardinxveld 09.00? nvt
Sleeuwijk JO9-2 - Hardinxveld JO9-3 08.30 ?
Sleeuwijk JO8-1 - toernooi bij Hardinxveld 09.00? nvt

dinsdag 28 augustus 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk 1 - GJS 1 20.00 ?

woensdag 29 augustus 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Hardinxveld JO17-1 - Sleeuwijk JO17-1 20.00 nvt
Sleeuwijk JO15-1 - Almkerk/Altena JO15-1 19.30 ?
Sleeuwijk JO11-1 - Sliedrecht JO11-1 19.00 ?

zaterdag 1 september 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk 1 - VVAC 1 15.00 ? beker
Sleeuwijk 2 - Altena 2 15.00 ? beker
Sleeuwijk 3 -  
Sleeuwijk 4 - sv Noordeloos 2 13.00 ? beker
GJS 6 - Sleeuwijk 5 15.00 nvt beker
Woudrichem 4 - Sleeuwijk 6 14.30 nvt beker
Sleeuwijk vr1 - GJS vr1 12.45 ? beker
Neo '25 vr1 - Sleeuwijk vr2 15.00 nvt beker
Sleeuwijk JO19-1 - TSC JO19-2 12.30 ? beker
Be Ready JO19-1 - Sleeuwijk JO19-2 14.30 nvt beker
Sleeuwijk MO19-1 - LRC MO19-1 13.00 ? beker
Sleeuwijk JO17-1 - GJS JO17-1 11.00 ? beker
Sleeuwijk MO17-1 - Sliedrecht MO17-1 11.00 ? beker
Sleeuwijk JO15-1 - Jeka JO15-2 10.30 ? beker
Sleeuwijk JO15-2 - Koz. Boys JO15-3 08.30 ? beker
Asperen MO15-1 - Sleeuwijk MO15-1 12.30 nvt beker
Theole JO13-2 - Sleeuwijk JO13-1 11.15 nvt beker
RKTVC JO13-2 - Sleeuwijk JO13-2 11.45 nvt beker
WSC MO13-1 - Sleeuwijk MO13-1 08.30 nvt beker
Sleeuwijk JO12-1 - Almkerk JO12-1 11.00 ? beker
Sleeuwijk JO11-1 - Drechtstreek JO11-1 09.45 ? beker
Sleeuwijk JO11-2 - Olympia '60 JO11-2 08.30 ? beker
GRC '14 MO11-1 - Sleeuwijk MO11-1 09.00 nvt beker
Wieldrecht MO11-1 - Sleeuwijk MO11-2 09.45 nvt beker
Unitas JO10-1 - Sleeuwijk JO10-1 08.30 nvt beker
Sleeuwijk JO10-2 - GJS JO10-3 09.45 ? beker
Sleeuwijk JO9-1 - Altena JO9-1 09.45 ? beker
Woudrichem JO9-1 - Sleeuwijk JO9-2 08.30 nvt beker
Sleeuwijk JO8-1 - Desk JO8-1 08.30 ? beker
Sleeuwijk JO8-2 - MVV '58 JO8-2 08.30 ? beker

maandag 3 september 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk JO17-1 - Noad '32 JO17-1 20.00 ? vr.

zaterdag 8 september 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
sv Noordeloos 1 - Sleeuwijk 1 14.30 nvt beker
Koz. Boys 3 - Sleeuwijk 2 12.30 nvt beker
Sleeuwijk 3 -  
LRC 5 - Sleeuwijk 4 14.30 nvt beker
Sleeuwijk 5 - Unitas 4 13.00 ? beker
Sleeuwijk 6 - Almkerk 4 15.00 ? beker
Tricht vr1 - Sleeuwijk vr1 12.30 nvt beker
Sleeuwijk vr2 - RWB vr1 10.15 ? beker
DIA JO19-1 - Sleeuwijk JO19-1 14.30 nvt beker
Sleeuwijk JO19-2 - Koz. Boys JO19-2 13.00 ? beker
Achilles Veen MO19-1 - Sleeuwijk MO19-1 11.30 nvt beker
De Alblas JO17-1 - Sleeuwijk JO17-1 11.00 nvt beker
VVAC MO17-1 - Sleeuwijk MO17-1 11.40 nvt beker
TSC JO15-1 - Sleeuwijk JO15-1 12.30 nvt beker
Raamsdonk JO15-2 - Sleeuwijk JO15-2 13.00 nvt beker
Sleeuwijk MO15-1 - GRC '14 MO15-1 11.00 ? beker
Sleeuwijk JO13-1 - BZS JO13-1 11.00 ? beker
Sleeuwijk JO13-2 - Buren JO13-1 08.30 ? beker
Sleeuwijk MO13-1 - Helvoirt MO13-1 09.45 ? beker
Dussense Boys JO12-1 - Sleeuwijk JO12-1 11.00 nvt beker
Alblasserdam JO11-1 - Sleeuwijk JO11-1 10.00 nvt beker
Dongen JO11-4 - Sleeuwijk JO11-2 10.00 nvt beker
Sleeuwijk MO11-1 - Be Ready MO11-1 08.30 ? beker
Sleeuwijk MO11-2 - Rijsoord MO11-1 09.45 ? beker
Sleeuwijk JO10-1 - GJS JO10-1 08.30 ? beker
RFC JO10-3 - Sleeuwijk JO10-2 08.45 nvt beker
GJS JO9-1 - Sleeuwijk JO9-1 09.00 nvt beker
Sleeuwijk JO9-2 - GJS JO9-3 09.45 ? beker
GDC JO8-1 - Sleeuwijk JO8-1 09.00 nvt beker
SCZ JO8-1 - Sleeuwijk JO8-2 11.30 nvt beker

woensdag 12 september 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk JO15-1 - Unitas JO15-1 19.45 ? vr.



Hoofdsponsoren




Jeugdsponsoren


Kledingsponsor


Sponsor


Website-sponsor



 
© 2001-2018 VV Sleeuwijk

Colofon
Hosting: General Group

Realisatie: P.W. Hermus
twitter.com/vvsleeuwijk
youtube.com/vvsleeuwijk
facebook.com/vvsleeuwijk