Voer een zoekterm in en druk op 'enter':
Voetbalvereniging Sleeuwijk
Postadres: Postbus 27 - 4254 ZG - Sleeuwijk

Programma


Uitslagen

zaterdag 14 april 2018
GVV '63 1 - Sleeuwijk 1 3 - 0  
Woudrichem 2 - Sleeuwijk 2 2 - 0  
Koz. Boys 3 - Sleeuwijk 3 0 - 6  
Sleeuwijk 4 - Hardinxveld 6 17 april  
Altena 4 - Sleeuwijk 5 6 - 0  
Sleeuwijk 6 - Stedoco 4 4 - 0  
Sleeuwijk 7 - Asperen 4 9 - 0  
Sleeuwijk vr1 - VVAC vr1 2 - 4  
Sleeuwijk vr2 - WNC vr1 0 - 1  
Sleeuwijk JO19-1 - Pelikaan JO19-1 2 - 0  
Pelikaan JO19-3 - Sleeuwijk JO19-2 0 - 5  
Sliedrecht JO19-3 - Sleeuwijk JO19-3 10 - 0  
Sleeuwijk JO17-1 - BZS JO17-1 2 - 3  
Sleeuwijk MO17-1 - LRC MO17-1 2 - 2  
Sleeuwijk MO17-2 - DVVC MO17-2 4 - 5  
Lekvogels JO15-1 - Sleeuwijk JO15-1 18 april  
Madese Boys JO15-3 - Sleeuwijk JO15-2 3 - 0  
Dubbeldam JO14-3 - Sleeuwijk JO14-1 3 - 3  
Sleeuwijk MO15-1 - Koz. Boys MO15-1 2 - 5  
Sleeuwijk JO13-1 - The Gunners JO13-1 1 - 2  
Wieldrecht MO13-1 -   Sleeuwijk MO13-1 0 - 0  
Woudrichem JO11-1 -   Sleeuwijk JO11-1 2 - 2  
Sleeuwijk JO11-2 - GJS JO11-1 2 - 0  
Koz. Boys JO11-4 - Sleeuwijk JO11-3 8 - 1  
Sleeuwijk JO11-4 - Arkel JO11-2 0 - 5  
Sleeuwijk MO11-1 - Woudrichem MO11-1 4 - 6  
Sleeuwijk MO11-2 - Lekvogels MO11-1 23 april  
Sleeuwijk JO9-1 - ASWH JO9-1 4 - 8  
Sleeuwijk JO9-2 - Be Ready JO9-2 2 - 2  
SVW JO9-3 - Sleeuwijk JO9-3 6 - 4  
Ameide JO9-3 - Sleeuwijk JO9-4 ? vr.
Hardinxveld JO7-1 - Sleeuwijk JO7-1 3 - 6  
Unitas JO7-2 - Sleeuwijk JO7-2 11 - 3  

maandag 16 april 2018
Unitas JO11-2 - Sleeuwijk JO11-2 2 - 2

dinsdag 17 april 2018
Sleeuwijk 4 - Hardinxveld 6 2 - 0
HSSC '61 4 - Sleeuwijk 7 8 - 1
Desk MO17-1 - Sleeuwijk MO17-2 2 - 1
Sleeuwijk MO13-1 - Unitas MO13-1 2 - 0
Sleeuwijk JO9-2 - sv Meerkerk JO9-1 11 - 3

woensdag 18 april 2018
Lekvogels JO15-1 - Sleeuwijk JO15-1 4 - 3
sv Meerkerk JO11-1 - Sleeuwijk JO11-1 2 - 1
Woudrichem JO11-2 - Sleeuwijk JO11-3 3 - 3
Oranje Wit MO11-1 - Sleeuwijk MO11-1 10 - 0

donderdag 19 april 2018
Sleeuwijk 45+ - Peursum 45+ 6 - 5


Programma
zaterdag 21 april 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk 1 - sv Capelle 1 15.00 R. Simon
Sleeuwijk 2 - De Zwerver 2 12.30 C.J. Gerritsen
Sleeuwijk 3 - Schelluinen 3 15.00 14.00 A. Vroege
Sleeuwijk 4 - Ameide 5 13.00 12.00 A. v/d Ree
Sleeuwijk 5 - Woudrichem 5 15.00 14.00 J. Ruitenberg
sv Noordeloos 3 - Sleeuwijk 6 12.30 11.30 nvt
Sleeuwijk 7 -
Koz. Boys vr1 - Sleeuwijk vr1 12.00 nvt
Achilles Veen vr1 - Sleeuwijk vr2 11.45 nvt
Wieldrecht JO19-1 - Sleeuwijk JO19-1 14.30 13.00 nvt
Dubbeldam JO19-3 - Sleeuwijk JO19-2 12.30 11.15 nvt
Sleeuwijk JO19-3 - GJS JO19-3 23 april
Den Dungen JO17-1 - Sleeuwijk JO17-1 15.00 13.30 nvt
Noad '32 MO17-1 - Sleeuwijk MO17-1 13.05 11.45 nvt
Sleeuwijk MO17-2 - Almkerk MO17-1 10.15 10.00 M. v/d Koppel
Sleeuwijk JO15-1 - VVAC JO15-1 11.15 10.15 S. Lankhaar
Sleeuwijk JO15-2 - RFC JO15-3 13.00 12.15 S. Viveen
Sleeuwijk JO14-1 - WNC JO14-1 08.30 07.45 M. de Gardeijn
Achilles Veen MO15-1 - Sleeuwijk MO15-1 09.00 08.00 nvt
Heerjansdam JO13-1 - Sleeuwijk JO13-1 08.30 07.15 nvt
ASWH JO12-2 - Sleeuwijk JO12-1 08.30 07.30 nvt
Sleeuwijk MO13-1 -   RFC MO13-1 08.30 08.00 C. Los
Leerdam Sport '55 JO11-1 -   Sleeuwijk JO11-1 10.00 09.00 nvt
Sleeuwijk JO11-2 - Sliedrecht JO11-2 08.30 08.00 E. Nieuwenhuizen
sv Meerkerk JO11-2 - Sleeuwijk JO11-3 08.45 07.45 nvt
Sleeuwijk JO11-4 - Gr. Ammers JO11-3 09.45 09.15 T. Vreedendaal
Pelikaan MO11-1 - Sleeuwijk MO11-1 uitgesteld nvt
Wadenoijen MO11-1 - Sleeuwijk MO11-2 12.00 10.45 nvt
Drechtstreek JO9-1 - Sleeuwijk JO9-1 08.30 07.30 nvt
GDC JO9-2 - Sleeuwijk JO9-2 09.00 08.15 nvt
Sleeuwijk JO9-3 - GJS JO9-4 08.30 08.00 zelf
Sleeuwijk JO9-4 - IFC JO9-2 09.45 09.15 zelf
SVW JO7-1 - Sleeuwijk JO7-1 08.30 08.00 nvt
Sleeuwijk JO7-2 - GJS JO7-1 08.30 08.15 zelf

maandag 23 april 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter  
Sleeuwijk JO19-3 - GJS JO19-3 20.00 ?  
Almkerk/Altena MO15-1 - Sleeuwijk MO15-1 20.00 nvt Samba cup
Sleeuwijk MO11-2 - Lekvogels MO11-1 18.30 T. Koek  

zaterdag 28 april 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Noad '32 1 - Sleeuwijk 1 14.30 nvt
Sleeuwijk 2 -
Sleeuwijk 3 - Unitas 3 15.00 zelf
Koz. Boys 4 - Sleeuwijk 4 12.30 nvt
Sleeuwijk 5 - Olympia '60 4 12.45 ?
Altena 3 - Sleeuwijk 6 12.00 nvt
Sleeuwijk 7 - SVW 3 15.00 zelf
MZC '11 vr1 - Sleeuwijk vr1 14.30 nvt
Sleeuwijk vr2 -
Sleeuwijk JO19-1 -
Sleeuwijk JO19-2 -
Sleeuwijk JO19-3 -
Nieuwkuijk JO17-1 - Sleeuwijk JO17-1 14.30 nvt
Sleeuwijk MO17-1 -
Sleeuwijk MO17-2 -
Sleeuwijk JO15-1 -
Sleeuwijk JO15-2 - Almkerk JO15-1 10.30 ?
Sleeuwijk JO14-1 - MVV '58 JO14-1 08.30 ?
Sleeuwijk MO15-1 -
Sleeuwijk JO13-1 -
Pelikaan JO12-1 - Sleeuwijk JO12-1 10.15 nvt
Sleeuwijk MO13-1 -  
Sleeuwijk JO11-1 -  
Sleeuwijk JO11-2 -
Sleeuwijk JO11-3 -
Sleeuwijk JO11-4 - SVW JO11-2 09.45 ?
Sleeuwijk MO11-1 -
Theole MO11-2 - Sleeuwijk MO11-2 08.30 nvt
Sleeuwijk JO9-1 -
Sleeuwijk JO9-2 -
Sleeuwijk JO9-3 - Koz. Boys JO9-4 08.30 ?
Sleeuwijk JO9-4 -
Sleeuwijk JO7-1 - Unitas JO7-3 09.45 zelf
Sleeuwijk JO7-2 - Altena JO7-1 08.30 zelf

donderdag 3 mei 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Sleeuwijk 45+ - team Kenneth 20.00 nvt

zaterdag 5 mei 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
SSC '55 1 - Sleeuwijk 1 14.30 nvt
Sliedrecht 3 - Sleeuwijk 2 14.30 nvt
Peursum 3 - Sleeuwijk 3 14.45 nvt
Sleeuwijk 4 - GJS 5 12.30 ?
Almkerk 4 - Sleeuwijk 5 14.30 nvt
Sleeuwijk 6 - Lekvogels 3 15.00 ?
Schelluinen 4 - Sleeuwijk 7 14.30 nvt
Sparta/JVOZ vr1 - Sleeuwijk vr1 14.30 nvt
Sleeuwijk vr2 - Asperen vr1 10.00 ?
Sleeuwijk JO19-1 - Nivo Sparta JO19-1 15.00 ?
Sleeuwijk JO19-2 - IFC JO19-2 13.00 ?
Sleeuwijk JO19-3 -
Sleeuwijk JO17-1 - sv BLC JO17-1 10.15 ?
Sleeuwijk MO17-1 -
Neo '25 MO17-1 - Sleeuwijk MO17-2 11.15 nvt
Sleeuwijk JO15-1 -
Koz. Boys JO15-3 - Sleeuwijk JO15-2 12.00 nvt
Sleeuwijk JO14-1 -
Sleeuwijk MO15-1 -
Sleeuwijk JO13-1 - Hardinxveld JO13-1 11.00 ?
Sleeuwijk JO12-1 -
VVAC MO13-1 -   Sleeuwijk MO13-1 08.30 nvt
Sleeuwijk JO11-1 -   Stedoco JO11-1 09.45 ?
Sleeuwijk JO11-2 -
Dussense Boys JO11-1 - Sleeuwijk JO11-3 10.30 nvt
Sleeuwijk JO11-4 -
Sleeuwijk MO11-1 - VVAC MO11-1 08.30 ?
Sleeuwijk MO11-2 - HSSC '61 MO11-1 09.45 ?
Sleeuwijk JO9-1 - Koz. Boys JO9-1 08.30 ?
Sleeuwijk JO9-2 -
VVAC JO9-5 - Sleeuwijk JO9-3 08.30 nvt
Papendrecht JO9-3 - Sleeuwijk JO9-4 08.30 nvt
Koz. Boys JO7-2 - Sleeuwijk JO7-1 10.00 nvt
Sleeuwijk JO7-2 -

dinsdag 8 mei 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
OJC Rosmalen MO17-2 - Sleeuwijk MO17-1 19.30 nvt

woensdag 9 mei 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
SVS '65 45+ - Sleeuwijk 45+ 20.00 nvt
Sleeuwijk JO11-2 - GRC '14 JO11-1 18.30 ?

donderdag 10 mei 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Haaften 1 - Sleeuwijk 1 14.30 nvt
Sleeuwijk 5 - Neo '25 4 15.00 ?
Streefkerk 3 - Sleeuwijk 6 14.30 nvt
VVGZ JO19-2 - Sleeuwijk JO19-2 13.15 nvt
Dubbeldam JO12-3 - Sleeuwijk JO12-1 19.00 nvt

woensdag 16 mei 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
Peursum 45+ - Sleeuwijk 45+ 20.00 nvt

donderdag 7 juni 2018
aanvang aanwezig vertrek scheidsrechter
GRC '14 45+ - Sleeuwijk 45+ 20.00 nvt



Hoofdsponsoren




Jeugdsponsoren


Kledingsponsor


Sponsor


Website-sponsor

 
© 2001-2018 VV Sleeuwijk

Colofon
Hosting: General Group

Realisatie: P.W. Hermus
twitter.com/vvsleeuwijk
youtube.com/vvsleeuwijk
facebook.com/vvsleeuwijk